אודות

אני מומחית להתפתחות חברתית של ילדים בגיל הרך, אמא לנמרוד, מיכאל ויהונתן, וסבתא ליובל והללי. במשך יותר מ-25 שנים צפיתי, שיחקתי, ראיינתי, טיפלתי, לימדתי, שוחחתי, הצעתי והשפעתי על המיומנויות החברתיות של מאות ילדים בגילאי לידה עד שש. במשך השנים אספתי את כל מה שלמדתי, וכיום אני מרצה, יועצת ומטפלת בתחום החברתי. בשנים האחרונות פיתחתי את שיטת 'הילד החברותי', אותה אני רוצה להביא לכל בית בישראל שבו גדלים ילדים צעירים.

בשנת 2000 הקמתי עם חברה למקצוע אתר תוכן לאנשי מקצוע בגיל הרך (www.gilrach.co.il). הרחבת תכני האתר, תחזוק פורום פעיל מאוד והכנת עדכן חודשי דורשים עבודה והשקעה רבה. זו תרומתנו לתחום. האתר משגשג ומשמש מקור ידע מדהים לאנשי מקצוע ולהורים רבים, ונהנה מעשרות אלפי גולשות וגולשים בחודש.

בנוסף, אני מפעילה את האתר לגדל ילד חברותי (http://www.socialkid.co.il/), ובו מאמרים, סרטונים וידע רב על התחום החברתי, במיוחד להורים.

בשנת 2009 יצא לאור ספרי "עם מי שיחקת בגן היום?" העוסק בהתפתחות חברתית בגיל הרך. התחום החברתי סקרן אותי מתחילת דרכי בגיל הרך, והידע והתובנות שצברתי בתחום זה במשך השנים מוצגים בספר בהרחבה.

לקריאת הספר במלואו בחינם באתר הוצאת מכון מופ"ת לחצו כאן

בקרוב יראה אור ספרי החדש – "לגדל ילד חברותי" – כל הידע והסודות איך לגדל ילד חברותי – והפעם להורים. 

לקריאה נוספת על הספר החדש, לגדל ילד חברותי, לחצו כאן

אני מאמינה…

  • אני מאמינה שבכל אדם יש פוטנציאל אדיר שאת טיבו עליו לגלות במהלך חייו.
  • אני מאמינה שחיי היום יום מלאים וגדושים דברים מדהימים ומסקרנים, שכל הזמן יש דבר מה חדש ללמדו, שכל רגע הוא רגע חדש שבו ניתן לעשות דברים שלא עשינו עד כה מעולם.
  • אני מאמינה שהורות, לצד זוגיות, היא המסע החשוב ביותר של חיינו.
  • אני מאמינה שהורות היא בית הספר החשוב ביותר של החיים ושאנו לומדים מילדינו כיצד לחיות חיים מלאים יותר כבני אדם.
  • אני מאמינה שילדינו מאפשרים לנו להעביר, לחדד ולבטא את הערכים ואת האמונות החשובות ביותר של חיינו.

One Response to “אודות”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Trackbacks and Pingbacks:

  1. הסתגלות לכיתה א’ | בחזרה לבית הספר | סלונה

    […] ד"ר עדה בקר, מומחית להתפתחות הגיל הרך, כותבת הספר "עם מי שיחקת היום בגן". AKPC_IDS += "48055,"; תגיות: בית ספר, הסתגלות חברתית, כיתה א' […]