אודות

אני מומחית להתפתחות חברתית של ילדים בגיל הרך, אמא לנמרוד, מיכאל ויהונתן, וסבתא ליובל והללי. במשך יותר מ-25 שנים צפיתי, שיחקתי, ראיינתי, טיפלתי, לימדתי, שוחחתי, הצעתי והשפעתי על המיומנויות החברתיות של מאות ילדים בגילאי לידה עד שש. במשך השנים אספתי את כל מה שלמדתי, וכיום אני מרצה, יועצת ומטפלת בתחום החברתי. בשנים האחרונות פיתחתי את שיטת 'הילד החברותי', אותה אני רוצה להביא לכל בית בישראל שבו גדלים ילדים צעירים. אני מאמינה כי חברותיות של ילדים אינה מתחילה בגן. התינוק שלכם הוא יצור חברתי כבר מלידה!

בשנת 2018 יצא לאור המדריך להורי תינוקות "נולד להיות חברותי". לפרטים ורכישה לחצו כאן

בשנת 2000 הקמתי עם חברה למקצוע אתר תוכן לאנשי מקצוע בגיל הרך (www.gilrach.co.il). זו תרומתנו לתחום. האתר משגשג ומשמש מקור ידע מדהים לאנשי מקצוע ולהורים רבים, ונהנה מעשרות אלפי גולשות וגולשים בחודש.

בנוסף, אני מפעילה את האתר לגדל ילד חברותי (http://www.socialkid.co.il/), ובו מאמרים, סרטונים וידע רב על התחום החברתי, במיוחד להורים.

בשנת 2009 יצא לאור ספרי "עם מי שיחקת בגן היום?" העוסק בהתפתחות חברתית בגיל הרך. התחום החברתי סקרן אותי מתחילת דרכי בגיל הרך, והידע והתובנות שצברתי בתחום זה במשך השנים מוצגים בספר בהרחבה.

לקריאת הספר במלואו בחינם באתר הוצאת מכון מופ"ת לחצו כאן

בשנת 2016 יצא לאור ספרי "לגדל ילד חברותי" שזכה להתעניינות רבה אצל הורים ואנשי מקצוע כאחד. הספר מציע  תובנות ודרכי פעולה בעבודה עם ילדים גילאי לידה עד שש. תצפיות, תיאורי מקרים, תשובות לשאלות, טבלאות, וטיפים רבים מסייעים לקורא ליישם את ההבנה החדשה לגבי התפתחות היחסים החברתיים של ילדים בגיל הרך. לרכישת הספר לחצו כאן.

One Response to “אודות”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Trackbacks and Pingbacks:

  1. הסתגלות לכיתה א’ | בחזרה לבית הספר | סלונה

    […] ד"ר עדה בקר, מומחית להתפתחות הגיל הרך, כותבת הספר "עם מי שיחקת היום בגן". AKPC_IDS += "48055,"; תגיות: בית ספר, הסתגלות חברתית, כיתה א' […]